آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

در زندگی روزمره تبلیغات، روشی برای معرفی و فروش محصولات و شناساندن خدمات مختلف به مخاطب است. تبلیغات بدون در نظر گرفتن مخاطب و توانایی فهم او، بی اثر جلوه می کند. امروزه نمایش اطلاعات فروشگاه و مغازه ها از اهمیت خاصی برخوردار است به طوریکه در ایران و بیشتر نقاط جهان خيابان ها از تابلوهاي رنگارنگ و مختلف تبليغاتي مغازه ها پر شده است.
بيشتر مراكز فعال شهرهاي دنيا که میدان تایمز در نیویورک،یکی از آنهاست سراسرپوشیده از تابلو های تبلیغاتی مغازه هاست. که فرهنگ، سليقه و نياز روز آن محیط را به نمایش می گذارند.وقتی با  تابلو تاثیر گذاری روبه رو شده باشید ، طرح آن بعد از عبور از کنار تابلو همچنان در ذهنتان باقی می ماند و ذهن شما را به خود مشغول می کند. تبلیغ خوب، تاثیر مثبت در ذهن بر جای می گذارد و کاملا در یادها می ماند و می توان امید داشت  به هنگام خرید در ذهن بیننده نقش بسته باشد.تابلو فروشگاه ها ،به عنوان یک رسانه تبلیغاتی بسیار موثر استفاده می شود. علایم و گرافیک بر روی تابلو مغازه ها برای همه شرکت هایی که برای عابران پیاده و عموم قابل مشاهده هستند ،ضروری است.آنها می توانند یک تصویر ماندگار ایجاد کنند و مشتری را به سمت خود جذب نمایند.مطمئن باشید که با داشتن علامت درست بر روی تابلو فروشگاه می توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید. تابلوی مغازه ای که به صورت غیر حرفه ای و بد اجرا شود ،به طور ناگهانی کسب و کار شما را دچار رکود می کند.
شما برای معرفی کالا و خدمات خود به دیگران ،نیاز به نصب تابلو دارید.هدف اصلی از طراحی تابلو مغازه ،جلب نظر مخاطب  است.که این کار توسط سه ابزار اصلی :رنگ،تصویر و کلمه انجام می شود.تابلو های مغازه امکان رویت کالا و خدمت شما را به صورت شبانه روزی برای مخاطب فراهم می کنند.
تابلو مغازه ها به معرفی کالا، خدمات يا فروش محصولاتی که در آن محل ارائه می شود می پردازند.که باید با زمینه فرهنگی و تاریخی مکان نصبشان هماهنگ باشند.مردم همواره علاقه مند به مبادله کالا هستند و دوست دارند به کمک  تبلیغات از اتفاقات اطراف خود با خبر شوند.در واقع تبلیغات بخش جدا ناشدنی شهرهای ما هستند که پیام سریع را به مردم ارائه می دهند.
شرکت تابلوسازی تابلو نامی ، نامی آشنا برای همه کسانی است که برای معرفی کالا و محصولات خود نیاز به تبلیغات حرفه ای به کمک انواع تابلوهای تبلیغاتی دارند. ما در این شرکت به طراحی ، تولید و اجرای انواع تابلوهای تبلیغاتی و تمام محصولات معرفی شده در این سایت می پردازیم.برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است از همکاران ما راهنمایی بخواهید.
 شماره های تماس
021-88064416 || 021-88064417