آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

یکی از قدیمی ترین انواع تبلیغات را می توان ، تبلیغات محیطی دانست. امروزه به هرکاری که مشغول باشید ناخود آگاه سایه تبلیغات را احساس خواهید کرد.

انجام تبلیغات ، تاریخچه دور و درازی دارد و از قدیم فروشندگان و تولید کنندگان سعی می کردند کالا و محصول خود را برای بازدید مصرف کننده گان ، به نمایش بگذارند. تبلیغات به انواع آگهی ها و خبرها گفته می شود که دررسانه های مختلف نمایش داده می شود و هدف آن جلب نظرمردم وهمچنین نمایش کالا و خدمتی به مخاطبان است. امروزه با پیشرفت هایی که درعلم و تکنولوژی صورت گرفته است و همچنین استفاده فرا گیراز اینترنت در سراسر دنیا ، باعث شده است تبلیغات اینترنتی نیز به دلیل مزایای فراوان آن از جمله هزینه بسیار کم و درسترسی بسیار آسان و سریع توسط عموم مردم ، طرفداران زیادی را برای خود رقم بزند.
تبلیغات محیطی به دسته ای از تبلیغات اطلاق می شود که معرفی به کالا ، خدمت و یا یک محصول خاص در فضای باز و در دیدرس مردم می پردازند. تبلیغات محیطی شامل : بیلبورد ، تابلوی تبلیغاتی ، تبلیغات داخل مترو، تبلیغات روی بدنه اتوبوس  و ... همگی شامل تبلیغات محیطی می شوند. یکی از مزایای تبلیغات محیطی نسبت به دیگر تبلیغات این است افرادی که از کناراین تبلیغات عبور می کنند به ناچار در هنگام عبور با این تبلیغات مواجه می شوند . تبلیغات محیطی دانشی نیست که در سال های اخیر پدید آمده باشد ، بلکه پیدایش آن را می توان از زمان انسان های اولیه توسط سنگ نبشته و نقاشی هایی که روی دیوارغارها می کشیدند دانست.
•منفعت های تبلیغات (شهری ) محیطی کدامند؟
-نام محصول بین عموم مردم شناخته می شود.
-درآمد حاصل از فروش بیشتر کالا ، افزایش میابد.
-خصوصیات کالا، محصول و برند ، توسط مخاطب شناخته می شود.
-تبلیغ مناسب می تواند تردیدهای مشتریانی که قصد انتخاب کالا از بین چنیدین برند را دارند بر طرف کند وآنها را به سمت بهترین تبلیغ سوق دهد.
•نقش تبلیغات شهری در بزرگراه ها
بزرگراه ها در واقع معابری دوطرفه هستند که معمولا دارای یک حفاظ میانی بین طرفین می باشند . بزرگ راه ها حداقل دارای چهارلاین می باشند و گاهی می توان در برخی از آنها تقاطع های غیرهمسطح نیز مشاهده کرد و معمولا هدف از ساخت آنها کاهش ترافیک می باشد. تبلیغاتی که معمولا در کناره های اتوبان ها نصب می شوند ، بنرهایی هستند که هدفشان جذب چند ثانیه ای مخاطبینی است که در حال عبور از اتوبان هستند.
البته در شهرهایی که معضل ترافیک در آنها وجود دارد ، معمولا رانندگان در این بزرگراه ها نمی توانند با سرعت بالا عبور کنند بلکه در ترافیک معطل می شوند ، به همین دلیل اکثر کسانی که می خواهند به تبلیغ کالا و محصول خود بپردازند ، تقاضا دارند دراین بزرگراه های پرترافیک و پرتردد تبلیغاتشان انجام شود ، زیرا مخاطب زمان بسیار طولانی تری می تواند تبلیغ آنها را مشاهده کند. البته نصب آگهی در این مکان ها هزینه بیشتری دارد.
در کشورهای پیشرفته دنیا ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده به خوبی برقرار شده است. شرکت های تبلیغاتی معمولا بهترین واسطه بین این دو گروه هستند. دراین کشورها مردم آنقدر به شرکت های تبلیغاتی عادت کرده و آنها را قبول دارند که تقریبا نمی توانند قبل از آنکه کالا و یا محصولی از سوی این کمپانی ها معروف شود ، نسبت به خرید و تهیه این محصولات اقدام کنند.
•ضعف تبلیغات در کشورهای غیر پیشرفته
در این کشورها فرهنگ تبلیغات  آنچنان رشد نکرده است که بتواند با پیشرفت های صنعتی و فنی هماهنگی ایجاد کند. دراین کشورها عملکرد تبلیغات بسیار ضعیف است. آنچه که واضح است عدم آگاهی و شناخت مصرف کنندگان از محصول و یا خدمت تولید کننده ها می باشد .
شرکت تابلوسازی نامی ، شرکتی با تجربه و معتبر در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای انواع تابلوهای تبلیغاتی و تابلو مغازه می باشد. خدمات این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصان حرفه ای و همچنین جدید ترین روش های روز دنیا انجام می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.
021-88064416 || 021-88064417