آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های بسیار مدرنی برای ساخت تابلوها پدید آمده اند ولی با این حال هنوز در سطح شهر شاهد تابلوهایی نه چندان با کیفیت هستیم.

 هر کدام از تابلوها برای بیان یک موضوع خاص طراحی و ساخته می شوند. در طراحی تابلوهای تبلیغاتی باید توجه داشت که هدف اصلی برای طراحی و ساخت تابلوها ، جلب نظر مخاطبان است و این امر با اعمال خلاقیت در طراحی تابلوها محقق خواهد شد و نه استفاده ازنقش های تکراری ... 

برای طراحی تابلوها می توانید از کلمات ، رنگ و تصاویر کمک بگیرید. البته در استفاده از کلمات باید توجه داشت که حدکثر 10 کلمه را می توان ( مخصوصا در بیلبوردها ) جای داد و این ماکزیمم حالتی است که این تعداد کلمات توسط مخاطب دیده خواهند شد ، زیرا رانندگان در زمان بسیار کوتاهی از کنار این بیلبوردها عبور می کنند و فرصت کافی برای خواندن متن های طولانی را ندارند.
نکته دیگری که در طراحی تابلو های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد ، مبحث اندازه و تناسب ها می باشد . هر چقدر نوشته های شما بزرگتر باشند به همان نسبت سریع ترخوانده می شوند و تاثیر گذاری حروف ضخیم تر بسیار بیشتر از حروف نازک است . مهمترین فاکتور در طراحی بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی استفاده درست و خلاقانه از طرح ها و شکل ها می باشد و اگر این کار به درستی انجام شود می تواند تاثیر فوق العاده را روی نتیجه نهایی کار داشته باشد. زمانی می توانید ادعا کنید طرحی فوق العاده و موفق را طراحی نموده اید که بیننده پس از یکبار نگاه به تابلوی شما ، سر خود را بچرخاند تا بتواند نگاهی دوباره به طرح خلاقانه شما داشته باشد. انتخاب درست رنگ ها باید هوشمندانه باشد . هر محصول خاص نیاز به انتخاب یک رنگ ویژه دارد.
•نکات ضروری در طراحی بیلبوردها :
1.شاخت دقیق از کالا و یا محصولی که قصد طراحی آن را دارید بسیار مهم است . هرچقدرطراح نسبت به خدمت و یا کالای مشتریان خود آگاه تر باشد به همان نسبت می تواند تابلویی تاثیرگذارتر را طراحی کند. 
2.همان طور که قبلا به آن اشاره شد ، در تابلوهای تبلیغاتی برای آنکه طراح بتواند قدرت تاثیرگذاری را بالا ببرد همواره سعی می کند از فونت های ساده و ضخیم استفاده کند .
3.یک طراح حرفه ای می بایست با قوانین ترکیب رنگ و استفاده از رنگ های مختلف در کنارهم آشنا باشد و معنی و مفهوم هر رنگ را بداند . گاهی استفاده از چند رنگ متضاد در کنارهم می تواند زیبایی بصری فوق العاده ای را خلق کند. البته گاهی در برخی از برندها و کالاهای شناخته شده می توان از رنگ شناخته شده آن شرکت استفاده کرد که آن رنگ نماد و معرف مهم آن شرکت می باشد.
4.نکته دیگری که باید به آن توجه شود رعایت سادگی در طراحی است .عده ای از افراد تصور می کنند هرچقدر طرح آنها شلوغ و پر زرق و برق باشد به همان نسبت می تواند تاثیر گذارتر باشد اما چیزی که امروزه به کرات مشاهده می شود ، استفاده از طرح های بسیار ساده اما خلاقانه توسط طراحان است که طرفداران بسیاری را هم برای خود رقم زده است .
همکاران ما در شرکت تابلوسازی نامی پس از آنکه تابلوهای درخواستی شما را با بالاترین دقت و نکته سنجی طراحی کردند و بعد از گرفتن تاییدیه از جانب شما ، بالافاصله و در کمترین زمان ممکن شروع به ساخت تابلوها می کنند . شما عزیران می توانید برای دریافت راهنمایی های بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .
شماره های تماس :
021-88064416 || 021-88064417