آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

دنیای طراحی همیشه در حال تغییر و پیشرفت است و همراه با  پیشرفت تکنولوژی ، رسانه و ... در حال تکامل است. واژه طراحی موارد مختلفی و گسترده ای را از جمله معماری ، مد ، گرافیک و... شامل می شود .

پیدا کردن گروهی که بتواند هم طرح مورد نظر شما به طور حرفه ای طرح ریزی کند و همچنین بتواند تابلوی مناسب و با کیفیت برای آن را بسازد کمی دشوار است. برای انجام این کار توصیه ما به شما انتخاب یک تیم حرفه ای ( گروه تابلوسازی نامی ) شامل طراحان و تابلوسازان باتجربه و حرفه ای است که بتوانند تمامی مراحل کار شما را با دقت و سرعت بالا طراحی و اجرا کنند . در واقع طراحان خلاق را می توانیم ، متفکران فضایی بدانیم که دارای چشم اندازعالی نسبت به پدیده ها هستند.

• یک طراح گرافیک چه کار می کند ؟

طراحان گرافیکی در واقع ارتباطات بصری ایجاد می کنند و ایده ها و مطالب و مفاهیم را به کمک تصاویر خلق می کنند . کار آنها زمینه های مختلفی را شامل می شود . طراحی لگو ، طراحی بیلبورد و...

 طراحان گرافیک با کمک تایپوگرافی ، شکل ، رنگ ، تصاویر ، اندازه و ... ایده و داستان ها را به تصویر تبدیل می کنند. آنها برای انجام کار خود از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و ... برای ایجاد تصاویر و ویرایش آنها استفاده می کنند . 

ایجاد یک طراحی زیبا ، فقط یکی از مراحل کار است .  طراحان گرافیک ، یک ایده را با تصاویر مرتبط آن ترکیب می کند . طراحان گرافیک با متن و تصویر توامان و یا جدا کار می کنند ، آنها نوع فونت خط ، سایز تصویر یا خط ، رنگ و .. را با بررسی های دقیق انتخاب می کنند  و تصمیم می گیرند که چگونه تصویر و متن را در کنار هم قرار دهند .

 طراح می تواند جلسه ای را برای مشتری تعیین کند تا بتوانند به کمک هم و هم فکری های لازم ، به طرح مورد نظر خود دست یابند. کارهایی که برای داشتن طرح مناسب می بایست انجام شود :

1. طراح باید برای نظم دادن ایده های خود با مدیر هنری مشورت کند تا بتوانند به یک طرح جالب برسند.

2. مجموعه ای از تصاویر را پیدا و انتخاب کند که مرتبط با هدف و کار مشتری باشد.

3. طرح های اولیه را می توان با دست و یا با نرم افزارهای مخصوص طراحی ، کشید .

4. در مرحله بعد باید رنگ مناسب ، سایز متناسب و... را انتخاب کرد.

5. بعد از انجام و به پایان رسیدن طرح ها توسط طراح ، باید به مشتری را خبر داد تا بیاید و قبل از چاپ نهایی ، نظر خود را اعلام کند ، اگر مشتری از کار رضایت داشت کار طراحی به پایان رسیده است و نوبت به مراحل دیگر است ، اما اگر مشتری از طرح کشیده شده از هر نظر رضایت نداشت ، می بایست دوباره تغییرات مورد نظر مشتری را اعمال کرد تا رضایت او را به دنبال داشته باشد .

6. البته نکته ای که در این جا مطرح است این است که تیم طراحی تابلو نامی ، با دارا بودن تیم حرفه ای و به روز طراحی ، به تمامی قوانین طراحی و اندازه و سبک های مختلف آگاهی دارد و همواره بهترین و به روز ترین پیشنهادات را ارائه می دهد ، طراحان گرافیک باید با مشتریان و دیگر طراحان ارتباط های لازم را انجام دهند تا بتوانند به درستی پیام مورد نظر خود را با طرحی که کشیده اند به مخاطبان برسانند.

گروه تابلو سازی نامی ، به همراه کادر حرفه ای و باتجربه ، آمادگی طراحی هر گونه تابلو در ابعاد مختلف دارا می باشد . شما برای انجام و دیدن طراحی های خود قبل از اجرای کارتان نیز، می توانید با تیم طراحی تابلوسازی نامی تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس ما

021-46885716