آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

از گذشته های دور و از زمان انسان های اولیه ،بشر همواره تمایل به داشتن راهنما و کشیدن علائم و نمادها برای خود بوده است.با گذشت زمان، علم و تکنولوژی روز به روز در این کار پیشرفت کرده است.به طوریکه امروزه می توانیم نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنیم.

آرمان شهر(اتوپیا) عبارتی است که برای اولین بار تامس مور، مورد استفاده قرار داد.در آرمان شهر،رسیدن به کمال، به نیروی عقل و اراده ساکنان آن بر می گردد.یکی از چیزهایی که برای یک شهر خوب به ذهن ما می رسد،مفهوم زیبایی شهر است.

هر کدام از ما ترجیح می دهیم در یک شهر زیبا که دارای هارمونی است،زندگی کنیم.شهری که وقتی از خستگی و روزمرگی های خود ،پا به درون آن می گذاریم ،حسی سراسر از آرامش و خوشی به ما منتقل کند نه شهری که هیچ نظمی در آن دیده نمی شود.

با پیشرفت علم و پر رنگ شدن نقش تبلیغات در جذب مخاطبین ،تابلوها وارد فضاهای شهری ما شدند و روز به روز به تعداد آنها افزوده شد . معمولا کسانی که می خواهند محصول خود را به سرعت به مردم معرفی کنند از تابلو ها برای این کار استفاده می کنند.

یک تابلوی مناسب ،با کیفیت،زیبا علاوه بر آنکه می تواند کار و فعالیت شما را شناخته تر کند، می تواند باعث جذب هر چه بیشتر مخاطبین شما  شود.

برای آنکه تابلوهای شهری بتوانند در سطح شهر تاثیر گذار باشند،باید کار را به تیمی حرفه ای سپرد،تیمی که با اصول و تکنیک های طراحی وگرافیک آشنا باشد و بتواند مخاطبین مورد نظررا جذب کند .

تیم طراحی تابلو نامی با دارا بودن یک تیم مجرب و حرفه ای در زمینه ساخت،طراحی ونصب تابلوها فعالیت دارد.این گروه انجام کار تابلو های خود را ،سریع بعد از درخواست شما شروع می کند .روش کارشان به این صورت است که :

• ابتدا گروه ما ،نیروهایی را جهت  اندازه گیری و بازدید از محل  مورد نظر شما می فرستد و یا شما می توانید ، خودتان اندازه گیری های لازم را همراه با تعدادی عکس از مکان خود برای ما ارسال کنید.

• در مرحله بعد ،تیم طراحی ما دست به کار می شود و به کمک منابع اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده اید نظیرعکس های ارسالی +سلیقه و نظرات خودتان +ابعاد و اندازه کارتان +... می توانید نتیجه نهایی کارتان را به صورت سه بعدی در نرم افزارهای مخصوص که برایتان شبیه سازی کرده ایم به طور واضح ببینید.البته انجام این کار از طرف ما ،هیچ هزینه ای را برایتان ایجاد نمی کند.

اگر طرحی که به صورت سه بعدی برای نمایش تابلوی شما در نرم افزارایجاد کرده ایم، مورد قبولتان  واقع شد ،بقیه مراحل ساخت تابلو را آغاز می کنیم.