آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

بنرها و فلکسی ها را می توان از بهترین ابزارهای تبلیغاتی دانست ، برای آنکه بتوانیم بنرهای با کیفیت و خوبی داشته باشیم می بایست از افرادی با تجربه و توانمند برای ساخت آنها

کمک بگیریم .

در دنیای امروز ، شاهد استفاده از انواع مختلف فلکسی ها در مکان های متفاوت هستیم ، به عنوان مثال تابلوهای سر در مغازه ها ، تابلوهای مربوط به عابرین پیاده و ... برای تولید روشنایی در تابلوهای فلکسی ، از لامپ های مهتابی کمک می گیرند اما همان طور که می دانیم برای تامین نور مورد نیاز بیلبوردها می بایست نور، به طور مستقیم و از قسمت جلوی تابلو به آن تابانده شود . بنرها و قدرت آنها در ارائه تبلیغات یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی محیطی هستند . بنرها دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر انواع آب و هوا هستند و باران ، آفتاب و... روی آنها کمتر اثر مخرب دارد .
•دو نوع متفاوت از فلکسی ها که در بازار موجود می باشند ، عبارتند از :
1.کره ای
2.چینی
•عوامل متعددی دست در دست هم می دهند تا بتوان یک بنر و یا فلکسی زیبا و خوب را به مشتریان  تحویل داد، از جمله :
1.نوع  و جنس فلکسی ها و بنرها
2.کیفیت مناسب دستگاه چاپ
3.داشتن طراح حرفه ای برای بنرها و فلکسی ها
بسیاری از موسسه های با تجربه در زمینه تبلیغات محیطی ، از کاربردها و اثرات مثبت استفاده از تابلوهایی با عرض های زیاد در حدود 5 متر پی برده اند . البته منظور ما از چاپ های با عرض بالا ، چاپ هایی نیستند که با دستگاه های کوچکتر چاپ شده اند
و سپس به هم چسبانده می شوند ، بلکه منظور ما داشتن بنری بزرگ ، عریض و یک تکه می باشد . بنرهای بزرگی که به صورت چند تکه ساخته شده اند معمولا بی کیفیت هستند و امکان جدا شدن تکه های آن ها از هم وجود دارد .  داشتن یک تبلیغ بزرگ و یک تکه می تواند بیشترین تاثیر را روی مخاطبین داشته باشد . بیشتر فروشگاه هایی که در زمینه تولید و طراحی بنرها فعالیت می کنند ، دستگاه هایی برای چاپ بنرها با حداکثرعرض 3متررا دارا می باشند .
•بنرها
بنرها در واقع پارچه هایی در سایزهای بزرگ و متفاوتی هستند که از آنها برای انتقال مفاهیم و یا اطلاعات و تبلیغات استفاده می کنند . همان طور که می دانیم امروزه استفاده از بنرهایی با ابعاد بزرگتر طرفداران و مخاطبان بیشتری را به سمت خود می کشاند و توجه ها را به خود جلب می کند . اما یکی از دلایلی که باعث می شود در سطح شهرها کمتر چشمتان به بنرهایی با ابعاد بزرگ بخورد ، عدم توانایی همه شرکت های تبلیغاتی برای  چاپ تابلوها و بنرها می باشد ، آنها دستگاه ها و مهارت های مخصوص که برای تولید بنرهایی با ابعاد و عرض بالا باشد را در اختیار ندارند و تنها عده معدودی از شرکت های معتبر می توانند بنرهایی را ابعاد بالا  و با کیفیت و به صورت یک تکه برای مشتریان خود آماده کنند و در اختیار آنها قرار دهند .
شرکت تابلو نامی ، نامی آشنا در عرصه ساخت و تولید انواع تابلوها می باشد و تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان و جدیدترین روش ها به مشتریان خود عرضه می کند . شما عزیزان ، برای دریافت هرگونه مشاوره ، آموزش و ساخت انواع تابلوهای نامبرده در این سایت ، می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .
شماره های تماس
021-88064416 || 021-88064417