آدرس: خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

021-88064416 || 021-88064417

سازه های نمایشگاهی به وسیله ها و ابزارهایی می گویند که از آنها برای آراستگی و زینت دادن غرفه ها در نمایشگاه ها کمک می گیرند .

 
داشتن غرفه های نمایشگاهی زیبا می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی خوب محیطی ، برای شرکت کننده ها و شرکت ها کاربرد داشته باشد و می تواند مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند و خود عاملی است که باعث رقابت بین شرکت کننده ها در نمایشگاه می شود و با توجه به آنکه همه شرکت ها نمی خواهند هزینه زیادی برای تبلیغات ( مانند استفاده از بیلبوردها ) صرف کنند پس پیشنهاد ما برای صرفه جویی در این هزینه ها ، استفاده از سازه های نمایشگاهی است  .
•اهمیت غرفه در نمایشگاه ها 
1.غرفه شما درواقع هویت کسب و کارتان است .
2.غرفه ها تصویر درستی را از فروشنده ، برای ارائه کارش به طیف گسترده ای از مخاطبان ارائه می دهند.
3.در نمایشگاه برای آنکه بتوانید مخاطبان را در کمترین زمان ممکن به سمت غرفه خود جذب کنید ، فرصت بسیار کمی دارید ، پس باید سازه نمایشگاهی بسیار قوی داشته باشید تا مخاطبان در کنارغرفه شما توقف کنند .
ما در شرکت تابلوسازی نامی با داشتن متخصصان حرفه ای در تمامی مراحل غرفه سازی ، از طراحی تا اجرا در کنار شما عزیزان هستیم . همکاران ما در ابتدا با پرسیدن سوال هایی از اهداف شما از شرکت در نمایشگاه اطلاع میابند تا دریابند شما برای معرفی کالا و محصول جدید خود در نمایشگاه حضور یافته اید و یا می خواهید با شرکت های همکار خود روابط کاری برقرار کنید و یا دلایل دیگری برای خود دارید . زیرا ساخت غرفه ای که محور آن ارائه محصول باشد بسیار متفاوت است با غرفه ای که بخواهد خدمات را ارائه دهد . فهمیدن هدف شما از حضور در نمایشگاه ، به طراحان ما کمک می کند تا بتوانند غرفه ای مناسب با اهداف شما ، برایتان طراحی کنند .
اطلاعات دیگری که شما می بایست به طور دقیق به همکاران ما گزارش دهید ، ابعاد مکان مورد نظری است که در نمایشگاه کرایه کرده اید . البته همواره تهیه کردن ابعاد بزرگ در نمایشگاه ، نشان دهنده موفقیت در ارائه خدمات شما نیست ، در برخی از موارد مشاهده شده است که بعضی از غرفه ها با داشتن ابعاد کوچک ، توانسته اند مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کنند ،  دلیل این امر را باید در تخصص طراحان حرفه ای و با  تجربه آنها جستجو کرد.
استفاده مناسب از نورها در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی نیز بسیار موثر است . کمک گرفتن از نورهای رنگی نیز می تواند جلوه ای خاص به غرفه شما بدهد. بعد از طراحی غرفه مورد نظر با توجه به درخواست و نوع کار مشتری ، نوبت به مرحله ساخت و نصب غرفه می رسد . نصب غرفه های نمایشگاهی به دلیل سبکی کار و همچنین راحتی اتصال آنها به هم ، معمولا زمان زیادی را نمیگیرد و این کار به سرعت قابل اجرا است .
•لایت باکس ها
یکی از تابلوهایی که در اجرای غرفه های نمایشگاهی بسیار پرکاربرد است و مورد استفاده قرار می گیرد ، لایت باکس ها هستند. لایت باکس ها ، تابلوهایی شیک و لوکسی هستند که یک لامپ درون آنها جاسازی شده است . لایت باکس انواع مختلفی را شامل می شوند . از جمله : 
لایت باکس های ایستاده ، لایت باکس های آویز ، لایت باکس های ال ای دی ، لایت باکس های زمینی و ...
گروه حرفه ای طراحی تابلو نامی ، برای آنکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند ، همواره تلاش دارد بهترین کیفیت را توامان با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد و همکاران ما تلاش می کنند تا جدیدترین طرح های روز دنیا را برای شما عزیزان آماده کنند.
شماره های تماس گروه تابلوسازی نامی
021-88064416 || 021-88064417